Yukarı
Çık

mutlak müşteri memnuniyeti

 

kaliteli üretim sistemi

 

insana ve çevreye duyarlı ürünler

 

sürekli aynı kalite

 

KAPASİTE

yılda 6000 ton

FAALİYET

oluklu mukavva

AR-GE

uygun teknolojiler

KALİTE

ürün kalitesi

GELİŞİM

sürekli takip

ÜRETİM

kaliteli ürünler

Ürünler

Oluklu Mukavva Koli

Oluklu mukavva tabaka iki yüzeyi düz kağıt arasında bir başka kağıdın dalga yapılarak bir birine lamine edilmesinden oluşmaktadır.

Mikro Kutu

Oluklu mukavvadan üretilen mikro kutu daha çok küçük eşyaların paketlenmesinde kullanılmaktadır. Mikro kelime olarak minik, küçük anlamına gelmektedir.

Dopel Ambalaj Kutuları

Ürünü koruyan ve tüketiciye sunan ambalaj günümüzde büyük önem kazanmıştır. Çağımızda reklam piyasasındaki rekabet ve hareketlilikte ambalaj tasarımı, ve ambalajın önemi tartışılmaz.

Pizza Kutuları

En lezzetli pizzaları hijyenik açıdan koruyarak ve ısı kaybını önleyerek sizlere ulaştırıyor. İsteğe bağlı olarak üsten tutamaçlı olarak da tasarlanabiliyor.

Özel Ambalaj Kutuları

Bir çok hassas ürünün sevk edilmesi ve ambalajlanmasında çok sıklıkla kullanılan ve hayatımıza kesimli kutu ve koli olarak giren bu ürün bir çok market rafında karşımıza çıkmaktadır.

Sevkiyat Kolileri

Taşıma sırasında normal düzeyde itinayla hasarsız sevkiyat gerçekleştirmek için taşınacak malların düzgün şekilde paketlenmesi gerekir.

Zeytin Tava Kutuları

Siyah incimiz olan zeytinlerimizi güvenli bir şekilde taşınmasını ve sevk edilmesini sağlayan mikro özel kesim kutulardır.

Sebze Meyve Kolileri

Yaş sebze ve meyve sektöründe oluklu mukavvadan soğuk hava depolarına dayanıklı oluklu mukavva kasalar yapılabilmektedir.

Yedek Parça Kutuları

Ürünün piyasada tutunabilmesi; doğru bir ambalaj malzemesinin seçimi kadar, ambalajın tasarımına da bağlıdır.

Triplex Kutuları

Fabrikamızda müşterilerimizin istemiş olduğu her türlü şekil ve ölçüde özel Triplex Kutu ürünlerimiz özel kalıplar yardımı ile yapılmaktadır.

Ondüle

Mukavva Karton, bir oluklu tabakanın yalnız bir yüzünün düz tabaka ile kaplanmasıyla meydana gelir.

Köşebent

Taşınacak kolilerin muhafazasına olanak sağlar ve karton köşebentler eşyalarınızı, ürünlerinizi dağılmaya ve darbeye karşı korur.

HAKKIMIZDA

Saydam Ambalaj Oluklu Mukavva San. Tic. Ltd. Şti. 1981 yılından beri halı, mobilya ve beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren Durmes Group tarafından 2010 yılında kurulmuştur.

İLETİŞİM

Kayapa Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cad. (530) No:19 Nilüfer / BURSA

Telefon : 0224 215 81 41

E-Posta : saydam@saydamambalaj.com

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Saydam Ambalaj

Sitemap   |   Tasarım : interbim.com