Yukarı
Çık

mutlak müşteri memnuniyeti

 

kaliteli üretim sistemi

 

insana ve çevreye duyarlı ürünler

 

sürekli aynı kalite

 

KAPASİTE

yılda 6000 ton

FAALİYET

oluklu mukavva

AR-GE

uygun teknolojiler

KALİTE

ürün kalitesi

GELİŞİM

sürekli takip

ÜRETİM

kaliteli ürünler

Özel Ambalaj Kutuları

Bir çok hassas ürünün sevk edilmesi ve ambalajlanmasında çok sıklıkla kullanılan ve hayatımıza kesimli kutu ve koli olarak giren bu ürün bir çok market rafında karşımıza çıkmaktadır. Saydam Ambalaj olarak kesimli koli ve kutuları isteğinize göre baskılı ve baskısız ve her ebat kalitede tesislerimizde üretip adresinize teslim etmekteyiz. Kullanım alanı geniş olan kesimli kutu ve kolilerin kullanıldığı sektörlerden bazıları şunlardır.

 

Züccaciye sektörü : Dekoratif ürünler üzerinde yoğunlaşan zücaciye sektörü kırılmaya yatkın narin ve hassas ürün olan biblo, vazo , cam süs eşyası ve çatal bıçak tarzı ürünlerin sağlam bir şekilde sevk edilmesi için çok sık kullandığı bir ürün çeşididir kesimli kutu.

 

Ayakkabıcılık sektörü : İmalatı yapılan ayakkabıların vitrinlerde ve raflarda müşterinin beğenisine sunma noktasına gelinceye kadar korumada ve sonrasında al beni artırmaya yönelik bir kutu tarzıdır. Saydam Ambalaj olarak üzerine isteğe bağlı olarak yapmış olduğumuz baskı ve üst seviyedeki hizmetle bu alanda da iddialı olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış bulunmaktayız.

 

Gıda sektörü : Ürünün lezzeti ve tazeliği kadar ambalajının albenisi de önemli olan gıda sektörü kesimli kutuları çok yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Çok renkli bir baskı yapılarak kullanılan kesimli kutular ürünün rafda tercih edilme olasığını çok daha yukarıda çekmektedir. Üretim parkurunu genişleten ve yatırımlarına hız veren firmamız istediğiniz kalite, baskıda ve adette üretim yapabilecek kapasiteye ulaşmış ve size bir telefon kadar yakın bir konuma konuşlanmıştır.

 

Yedek Parça Sektörü, Mobilya Aksesuarcıları, Oyuncak Sektörü, Kırtasiye Sektörü, Kozmetik sektörü, Bitkisel İlaç üreticileri, İlaç sektörü, Promosyon Sektörü gibi daha adını saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok sektördeki üretici firmalar kesimli kutu ve kolilerini Saydam Ambalajdan almaktadır.

HAKKIMIZDA

Saydam Ambalaj Oluklu Mukavva San. Tic. Ltd. Şti. 1981 yılından beri halı, mobilya ve beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren Durmes Group tarafından 2010 yılında kurulmuştur.

İLETİŞİM

Kayapa Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cad. (530) No:19 Nilüfer / BURSA

Telefon : 0224 215 81 41

E-Posta : saydam@saydamambalaj.com

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Saydam Ambalaj

Sitemap   |   Tasarım : interbim.com